15°C

Cennik, informacje & kontakt

FAQ

POD STRZECHĄ
Sezon Wysoki: 22.12 do 06.01 i 20.06 do 10.09 – 1300zł/doba
Sezon Średni: 27.04 do 19.06 – 1200zł/doba
Sezon Niski: 11.09 do 21.12 i 07.01 do 26.04 – 1100zł/doba
Opłata za przyjazd dodatkowej osoby poza limit 8 osób wynosi 150zł.

Minimalny okres pobytu 4 noce**.

SŁONECZNIK
Sezon Wysoki: 22.12 do 06.01 i 20.06 do 10.09 – 850zł/doba
Sezon Średni: 27.04 do 19.06 – 720zł/doba
Sezon Niski: 11.09 do 21.12 i 07.01 do 26.04 – 600zł/doba
Minimalny okres pobytu 4 noce**.

Opłata za przyjazd dodatkowej osoby poza limit 6 osób wynosi 120zł.

CZTERY PORY ROKU
Sezon Wysoki: 22.12 do 06.01 i 20.06 do 10.09 – 1000zł/doba
Sezon Średni: 27.04 do 19.06 – 860zł/doba
Sezon Niski: 11.09 do 21.12 i 07.01 do 26.04 – 720zł/doba
Minimalny okres pobytu 4 noce**.

Opłata za przyjazd dodatkowej osoby poza limit 7 osób wynosi 120zł.

WIOSNA
Sezon Wysoki: 22.12 do 06.01 i 20.06 do 10.09 – 480zł/doba
Sezon Średni: 27.04 do 19.06 – 400zł/doba
Sezon Niski: 11.09 do 21.12 i 07.01 do 26.04 – 320zł/doba

Minimalny okres pobytu 4 noce**.

*Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00.

**Ceny powiększone w stosunku do ceny podstawowej o: za 1 dzień 100%, za 2 dni 50%, za 3 dni 20%

***Cena pobytu w okresie ferii wielkanocnych jak w sezonie średnim.

Uwaga: Opłata pobierana jest za podany i ustalony termin podczas rezerwacji, a nie za rzeczywisty czas pobytu. Dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.

Kilka zasad, które spowodują, że Wasz pobyt będzie przyjemny.

Drodzy Goście;

Oddajemy do Waszej dyspozycji Nasz Dom w nadziei, że spędzicie tu udane Wakacje. Nasze domy, gospodarstwo i ogród urządziliśmy i wyposażyliśmy tak, by stworzyć Wam najlepsze warunki do wypoczynku. Wierzymy, że polubicie to miejsce i zostaniecie naszymi stałymi gośćmi.

Modlinek to dla nas wyjątkowe miejsce; liczymy, że będzie takim również dla Was. Prosimy, pomóżcie nam o nie zadbać, szanując reguły, pomocne w zachowaniu porządku i czystości naszej posesji.

1.W sezonie letnim w dniu przyjazdu Dom czeka na Was od godziny 16.00; a w dniu wyjazdu jest do Waszej dyspozycji do 10.00. Jeżeli chcecie przyjechać wcześniej, albo wyjechać nieco później, zgłoście nam taki zamiar – jeśli tylko będzie taka możliwość, pójdziemy Wam na rękę albo zaproponujemy spędzenie czasu w ogrodzie, abyśmy mogli przygotować Dom dla Was lub kolejnych gości.

2.Dokładamy starań, by z chwilą Waszego wejścia do Domu było w nim wszystko, co potrzebne, by od zaraz w nim zamieszkać – czysta pościel, ręczniki, środki higieniczne i środki czystości. Gdy nie wystarczy ich na cały pobyt – uzupełnijcie braki we własnym zakresie. Możecie również skorzystać z pralki. Nie zapewniamy środków piorących. Przepierki wieszamy na dołączanych przenośnych suszarkach dostępne w każdym domu.

3.Każdy Dom i apartament wyposażyliśmy w podstawowy sprzęt do sprzątania, by łatwo było zachować czystość. Dysponujemy też odkurzaczem. W każdej chwili możecie zwrócić się do nas o wymianę dywaników łazienkowych, które brudzą się najszybciej. Nie sprzątamy jednak apartamentów gości w trakcie ich pobytu.

4.Kuchnię każdego Domu wyposażyliśmy tak, by możliwa była realizacja wszystkich Waszych kulinarnych potrzeb. Prosimy o pozostawienie wszystkich naczyń i sprzętów w należytej czystości i na właściwych miejscach.

5.Szczególną wagę przywiązujemy do warunków przechowywania żywności. Chcemy, abyście bez obaw mogli korzystać z czystej lodówki i liczymy, że wyjeżdżając pozostawicie ją w podobnym stanie – bez resztek żywności i śladów po przechowywanych produktach.

6.Prowadzimy selektywną zbiorków odpadów, osobno zbierając szkło, makulaturę, plastik i metal (łącznie), odpady organiczne i odpady pozostałe (zmieszane). W kuchennym „śmietniku” znajdują się dwa pojemniki – największy (na opady zmieszane), mniejszy (na odpadki organiczne).

Pełne wiaderko z odpadkami biodegradowalnymi wystawcie przed dom; przeznaczymy je na kompost. Papier i karton można składać pod wiatą za domem „Cztery pory roku”. Pozostałe odpadki umieszczamy w śmietniku, w rogu posesji przy domu „Cztery pory roku”: odpady zmieszane w metalowym pojemniku, plastik (w tym także folie i opakowania po produktach spożywczych, kartony po mleku i sokach itp.) oraz metal w żółtym pojemniku, a butelki i inne opakowania szklane – w zielonym pojemniku na szkło.

7.Do Waszej dyspozycji jest nasz parking. Goście domu „Cztery pory roku” parkują przed tym domem, wjeżdżając drugą bramą. Goście domów „Pod Strzechą” i „Słonecznik” korzystają z miejsc parkingowych wjeżdżając bramą główną. W sezonie wakacyjnym, gdy mamy wielu gości, prosimy o zachowanie staranności, by parkując bezpiecznie, umożliwić wszystkim swobodny wjazd, postój i wyjazd z posesji.

8.Przy każdym domu znajduje się miejsce do grillowania; w razie niepogody do dyspozycji gości jest też wiata grillowa w ogrodzie, z dostępem do sieci elektrycznej i wody. Udostępniamy akcesoria do grillowania; natomiast we własnym zakresie należy zaopatrzyć się w paliwo, tacki na produkty, podpałkę itp. Jeżeli skorzystasz z tych, dostępnych przy grillu, prosimy – uzupełnij zapas zanim odjedziesz. Po grillowaniu należy pozostawić grill w czystości – łopatka i pojemnik na popiół znajdują się pod wiata grillową w ogrodzie. Popiół wykorzystamy na kompost.

9.Nieopodal placu zabaw przygotowaliśmy miejsce na ognisko, dostępne dla wszystkich gości. Metalowe ruszty, na których można upiec kiełbasę, znajdują się pod wiatą grillową. Po zakończonym ognisku palenisko powinno być zabezpieczone, a śmieci usunięte.

10.Dołożyliśmy starań, by nasz plac zabaw był bezpiecznym miejscem dla dzieci. Pamiętajcie jednak, że drabinki i drewniane pomosty znajdują się na wysokości, która wymaga, by młodsze dzieci bawiły się pod nadzorem rodziców. Prosimy, nie zostawiajcie ich bez opieki podczas zabawy.

11.Miejscem zabaw dzieci nie powinien być nasz ogród. Nie mamy nic przeciwko temu, by nasz szczypiorek, pietruszka, koperek, porzeczki czy pomidory urozmaiciły Wasze posiłki; prosimy jednak, by wchodząc do ogrodu nie niszczyć upraw i kwiatów.

12.Chętnie witamy gości ze zwierzętami, wierząc że prawdziwi miłośnicy zwierząt potrafią dbać o nie w taki sposób, by nie czyniły szkód i nie zanieczyszczały posesji. O nasze zwierzęta – psa i koty – potrafimy zadbać sami, stąd gorąca prośba, by ich nie dokarmiać.

13.Życzymy Wam, aby dni spędzone u nas były czasem oderwania się od codziennego zgiełku. Gościom, którzy nie lubią tracić kontaktu z cywilizacją, zapewniamy sieć WiFi (sieć Satnet Guest lub Satnet 5G Guest, hasło na miejscu), telewizję satelitarną Cyfra+ oraz odtwarzacze dvd. Pamiętajcie jednak, że na nadmorskiej wsi internet nie zawsze działa tak, jak w centrum dużego miasta. W przypadku problemów z odbiorem telewizji zwróćcie się do nas – pomożemy.

14.Nasze książki i płyty dvd są do Waszej dyspozycji. Wierzymy, że po przeczytaniu/obejrzeniu wrócą na swoje miejsca.

15.Wakacyjny wypoczynek ma swoje prawa, zgodnie z którymi pojęcie ciszy nocnej rzadko oznacza, że o 22.00 wszyscy goście leżą w łóżkach. Prosimy jedynie, abyście planując wieczorne biesiady pamiętali o spokoju i komforcie innych gości, licząc, że oni będą pamiętać o Was, gdy będziecie odpoczywać.

16.Siłą rzeczy nasz regulamin nie obejmuje wszystkich pytań, wątpliwości i problemów, które mogą stać się udziałem naszych gości. We wszystkich przypadkach polecamy maksymę, którą sami staramy się stosować – gdy nie wiadomo jak się zachować, najlepiej jest zachować się przyzwoicie i kulturalnie.

Życzymy Wam miłego pobytu. Wierzymy, że zechcecie do nas wrócić 🙂
Mariola i Maciej

Formularz kontaktowy