15°C

O nas

Działamy od 2006 roku

Obiekt "Zagroda u Macieja" działa od 20 lat. Oferując gością unikalny format spędzenia wakacji na naszej posiadłości z trzema kompletnymi nieruchomościami.
a

"Znakomity"

Na serwisie Booking.com posiadamy ranking "Znakomity" goscie ocenili nas na 9,4

a

Wolne terminy

Posiadłość "Zagroda u Macieja" jest wynajmowana w okresie sezonu letniego w pełnym obłożeniem. Spiesz sie i zadzwoń do nas 🙂

Cisza nocna

Na naszym obiekcie obowiązuje cisza nocna od 22:00, dla wytrwałych gości dostępna jest altanka na grilla (20 osobowa) i osobne miejsce na ognisko z podwieszanym grillem.

a

Opcje platności

Można płacic karta płatnicza, gotówka lub za pomoca przelewu bankowego. Rachunek albo faktura VAT dostępne u nas w biurze.

Super lokalizacja

Nasze gospodarstwo lezy w cichym i spokojnym miejscu niecałe 5km od miejscowości turystycznej Ustka i 1000 metrów od dzikiej plaży.

a

Caly rok

Możesz nas odzwiedzić w dowolnym momencie w ciągu roku kalendarzowego. Oferujemy najem na święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i inne.

Zapraszamy Serdecznie

Maciej & Mariola

"Udany wyjazd"

Piękne siedlisko! Przemyślane rozwiązania- każdy z gości ma poczucie, że jest sam, inni goście nie przeszkadzają w odpoczynku. Dom ślicznie urządzony, wyposażony we wszystkie potrzebne rzeczy.

Piotr

"Znakomite miejsce"

Zadbany i cichy obiekt. Z daleka od "przemysłu turystycznego" Ustki i okolic. Praktycznie prywatna plaża. Gospodarze mili i pomocni. Polecamy i może kiedyś wrócimy.

Radoslaw

"Tajemnicze miejsce"

Wszystko. Piękne miejsce. Możliwość korzystania z ogródka warzywnego, owoców.

Róża